Menu

Trænere og ledere

image

 

Træner og holdleder    
Hold Årgang TLF Mail
       
FORÆLDRE/BARN 2012-2014 3-5 år    
Træner Jimmi Nielsen  40567686 jimmiharding@hotmail.com
       
DRENGE      
U5-U6 2013-2014    
Træner Karin Dam Petersen   karindam@jubii.dk
       
U7 2012    
Træner Michael Jørgensen   m.jorgensen.1979@gmail.com
       
U8 2011    
Holdleder/Træner Nicolai Kjeldsen   Nicolai_sunred@hotmail.com
Hj. træner Jesper Helt Nielsen   heltnielsen@hotmail.com
       
U9 2010    
Træner Lars Oldhøj   lshj@live.dk
Hj. Træner Michael Koldsø    
       
U10 2009    
Træner Christian Hagen Larsen 60548210 christian_h_l@hotmail.com
Træner Louis Jespersen   louisjespersen@yahoo.dk
       
U11 2008    
Træner/holdleder Christian Hjerpsted 22444207  chh@danishagro.dk
Hj. Træner Magnus Larsen    
       
U12 2007    
Holdleder Astrid Heide 22356377 astridheide@icloud.com
Træner Thomas Bøgebjerg   tbcf@outlook.dk
Hj. Træner Kennth Ahrensberg    
       
U13 2006    
Holdleder/Træner Jakob Johansen 26151843 johansen.j89@gmail.com
Træner  Emil Hansen  60196852  hannibal6@live.dk
       
U15 2005    
Træner/holdleder Lars Thomsen 40536220 lars.thomsen@titanlastvogne.dk
       
Herre Senior 1      
Træner/holdleder Anders Larsen 22170497 a.kruuse.larsen@webspeed.dk
Træner Andreas Godtfredsen 30826024 andreasgodtfredsen@hotmail.com
       
Herre Senior 2      
Træner Klaus Saltoft  23681536  klaussaltoftpedersen@gmail.com 
       
Oldboys      
Holdleder Jimmi Nielsen 40567686 jimmiharding@hotmail.com
       
Veteran      
Holdleder Niels Sørensen 58264704 niel.jes@tele.dk
Træner Henrik Larsen 22830666 hengwer@gmail.com
       
PIGER      
U10/U11/U12/U13 2008 - 2005    
Træner Jes Nielsen 27261404  jes@helsted.com
Træner Anders Thrane 29667632 aglmaj@privat.dk
       
U16 2003    
Holdleder Henrik Malmberg 20404994 malmberg@dawc.dk
Træner Henrik Hansen 20973064 henrikhansen06@Hotmail.com
       
DAME SENIOR      
Træner Thomas Werk 25268903 tajtj@mail123.dk
       
       
       
Vi bruger 1. og 3. parts cookies til statistikformål og for at give dig den bedste online oplevelse. Ved at bruge denne side accepterer du vores cookiepolitik.