Menu

Næste kampU8 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2

Ude mod
Karlslunde IF (1)
17. dec
Kl. 15.24
Karlslunde-hallerne
U8 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 2.runde - Pulje 2

Næste kampU8 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3

Hjemme mod
KFUM BK, Roskilde (2)
7. jan
Kl. 11.12
Tune Hallen
U8 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 3.runde - Pulje 3

Næste kampU8 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1

Ude mod
Gadstrup IF
11. mar
Kl. 11.12
Tune Hallen
U8 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje - Pulje 1

KampprogramU8 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2

December 2017

Karlslunde IF (1)
17. dec
Kl. 15.24
Ude
Karlslunde-hallerne

Dianalund IF

Dianalund IF
17. dec
Kl. 15.36
Hjemme
Karlslunde-hallerne

Karlslunde IF (2)

Dianalund IF
17. dec
Kl. 16.00
Hjemme
Karlslunde-hallerne

Karlslunde IF (2)

Vemmelev SGI
17. dec
Kl. 16.24
Ude
Karlslunde-hallerne

Dianalund IF

KampprogramU8 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3

Januar 2018

Dianalund IF
7. jan
Kl. 11.12
Hjemme
Tune Hallen

KFUM BK, Roskilde (2)

B. 73, Slagelse (1)
7. jan
Kl. 11.36
Ude
Tune Hallen

Dianalund IF

Tune IF
7. jan
Kl. 12.00
Ude
Tune Hallen

Dianalund IF

Dianalund IF
7. jan
Kl. 12.36
Hjemme
Tune Hallen

Albertslund IF

KampprogramU8 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1

Marts 2018

Gadstrup IF
11. mar
Kl. 11.12
Ude
Tune Hallen

Dianalund IF

Dianalund IF
11. mar
Kl. 11.48
Hjemme
Tune Hallen

B. 73, Slagelse (2)

Dianalund IF
11. mar
Kl. 12.24
Hjemme
Tune Hallen

Vemmelev SGI

Havdrup GI
11. mar
Kl. 12.48
Ude
Tune Hallen

Dianalund IF

Spillerliste

ingen img
Alexander Mosegaard Larsen
profil
Bastian Cederholm Hecht
profil
Bastian Koldsø
ingen img
Daniel Philipsen
profil
Dennis Peterslund Mikkelsen
profil
Elias Nielsen
profil
Emil Westi Jørgensen
profil
Gustav Oldhøj
profil
Johan Kronow
ingen img
Liam Wiberg
profil
Markus Møller
ingen img
Mathias Nakel
ingen img
Nicolai Nielsen
profil
Oliver Nederby Andersen
profil
Rasmus Witt

Holdets stab

Træner
profil
Carsten Witt
Træner
profil
Jacob Kronow
Assistenttræner
profil
Hanna Nissen Kronow
Assistent
profil
Mikkel Møller

Holdets aktiviteterU-8 Drenge

December 2017
17.
søndag

15:00 - 16:36

DBU-Stævne
Stævne: Karlslunde-hallerne
Karlslunde-hallerne Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
Januar 2018
7.
søndag

11:12 - 12:48

DBU-Stævne
Stævne: Tune Hallen
13.
lørdag

09:00 - 15:00

Stævne
Indendørs Stævne i Høng Hallen
Høng Hallen
Marts 2018
4.
søndag

09:00 - 16:00

Stævne
VibeCup (HolbergHallen)
Holberg Hallen
11.
søndag

11:12 - 13:00

DBU-Stævne
Stævne: Tune Hallen

Vore øvrige sponsorer

Vi bruger 1. og 3. parts cookies til statistikformål og for at give dig den bedste online oplevelse. Ved at bruge denne side accepterer du vores cookiepolitik.