Menu

StillingSerie 3 • Pulje 7

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Borup IF 0 0 0 0 0
2 Dianalund IF 0 0 0 0 0
3 Ejby IF Fodbold 0 0 0 0 0
4 Høng GF 0 0 0 0 0
5 Jersie United (2) 0 0 0 0 0
6 Jystrup IF 0 0 0 0 0
7 Kværkeby IF 0 0 0 0 0
8 Køge BK (2) 0 0 0 0 0
9 Ruds Vedby IF 0 0 0 0 0
10 Sorø Freja 0 0 0 0 0
11 Tårnborg IF 0 0 0 0 0
12 Vemmelev Boldklub 0 0 0 0 0

StillingSerie 4 • Pulje 11

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B. 73, Slagelse 0 0 0 0 0
2 Boeslunde BK 0 0 0 0 0
3 Dianalund IF 0 0 0 0 0
4 Eggeslevmagle FK 0 0 0 0 0
5 FC Storebælt 0 0 0 0 0
6 FS Hashøj 0 0 0 0 0
7 Lynge-Broby IF 0 0 0 0 0
8 Skælskør BI 0 0 0 0 0
9 Slagelse IK 0 0 0 0 0
10 Sorø Freja 0 0 0 0 0
11 Team AS Fodbold 0 0 0 0 0
12 VB 0 0 0 0 0

Næste kampSerie 3 • Pulje 7

Ude mod
Tårnborg IF
23. aug
Kl. 12.00
Tårnborghallen
Serie 3 - Pulje 7

Næste kampSerie 4 • Pulje 11

Ude mod
Sorø Freja
16. aug
Kl. 14.00
Sorø Stadion
Serie 4 - Pulje 11

KampprogramSerie 3 • Pulje 7

August 2020

Tårnborg IF
23. aug
Kl. 12.00
Ude
Tårnborghallen

Dianalund IF

Dianalund IF
26. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Dianalund Stadion

Kværkeby IF

Dianalund IF
29. aug
Kl. 13.00
Hjemme
Dianalund Stadion

Køge BK (2)
September 2020

Vemmelev Boldklub
5. sep
Kl. 16.00
Ude
Vemmelev Kunstgræs

Dianalund IF

Dianalund IF
12. sep
Kl. 13.00
Hjemme
Dianalund Stadion

Jersie United (2)

Ejby IF Fodbold
19. sep
Kl. 13.00
Ude
Ejby Stadion

Dianalund IF

Dianalund IF
26. sep
Kl. 13.00
Hjemme
Dianalund Stadion

Sorø Freja
Oktober 2020

Høng GF
3. okt
Kl. 13.30
Ude
Hønghallen

Dianalund IF

Dianalund IF
10. okt
Kl. 13.00
Hjemme
Dianalund Stadion

Jystrup IF

Dianalund IF
17. okt
Kl. 13.00
Hjemme
Dianalund Stadion

Ruds Vedby IF

Borup IF
24. okt
Kl. 14.30
Ude
Borup Stadion

Dianalund IF
April 2021

Kværkeby IF
9. apr
Kl. 18.30
Ude
Kværkeby Stadion

Dianalund IF

Dianalund IF
16. apr
Kl. 19.00
Hjemme
Dianalund Stadion

Tårnborg IF

Køge BK (2)
21. apr
Kl. 18.30
Ude
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark

Dianalund IF

Dianalund IF
23. apr
Kl. 19.00
Hjemme
Dianalund Stadion

Vemmelev Boldklub
Maj 2021

Jersie United (2)
2. maj
Kl. 11.00
Ude
Jersie-Hallen

Dianalund IF

Dianalund IF
7. maj
Kl. 19.00
Hjemme
Dianalund Stadion

Ejby IF Fodbold

Sorø Freja
15. maj
Kl. 14.30
Ude
Sorø Stadion

Dianalund IF

Dianalund IF
21. maj
Kl. 19.00
Hjemme
Dianalund Stadion

Høng GF

Jystrup IF
30. maj
Kl. 13.00
Ude
Jystrup Stadion

Dianalund IF
Juni 2021

Ruds Vedby IF
5. jun
Kl. 15.30
Ude
Ruds Vedby Idrætsplads

Dianalund IF

Dianalund IF
12. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Dianalund Stadion

Borup IF

KampprogramSerie 4 • Pulje 11

August 2020

Sorø Freja
16. aug
Kl. 14.00
Ude
Sorø Stadion

Dianalund IF

Dianalund IF
22. aug
Kl. 15.30
Hjemme
Dianalund Stadion

Lynge-Broby IF

Slagelse IK
29. aug
Kl. 13.00
Ude
Nordhallen

Dianalund IF
September 2020

Dianalund IF
5. sep
Kl. 15.30
Hjemme
Dianalund Stadion

Eggeslevmagle FK

VB
12. sep
Kl. 12.00
Ude
Vemmelev Kunstgræs

Dianalund IF

Dianalund IF
19. sep
Kl. 15.30
Hjemme
Dianalund Stadion

FS Hashøj

Dianalund IF
26. sep
Kl. 15.30
Hjemme
Dianalund Stadion

FC Storebælt
Oktober 2020

Boeslunde BK
3. okt
Kl. 13.30
Ude
Boeslunde Stadion

Dianalund IF

Dianalund IF
10. okt
Kl. 15.00
Hjemme
Dianalund Stadion

Skælskør BI

Team AS Fodbold
17. okt
Kl. 16.00
Ude
Slaglille Sportsplads

Dianalund IF

Dianalund IF
24. okt
Kl. 13.00
Hjemme
Dianalund Stadion

B. 73, Slagelse
April 2021

Dianalund IF
10. apr
Kl. 15.30
Hjemme
Dianalund Stadion

Sorø Freja

Lynge-Broby IF
17. apr
Kl. 15.30
Ude
Frederiksberg Skole

Dianalund IF

Dianalund IF
21. apr
Kl. 18.30
Hjemme
Dianalund Stadion

Slagelse IK

Eggeslevmagle FK
24. apr
Kl. 15.30
Ude
Eggeslevmagle Stadion

Dianalund IF
Maj 2021

Dianalund IF
1. maj
Kl. 15.30
Hjemme
Dianalund Stadion

VB

FS Hashøj
8. maj
Kl. 13.00
Ude
Sørbyhallen

Dianalund IF

FC Storebælt
15. maj
Kl. 12.00
Ude
Korsør ny Stadion

Dianalund IF

Dianalund IF
22. maj
Kl. 15.30
Hjemme
Dianalund Stadion

Boeslunde BK

Skælskør BI
29. maj
Kl. 13.00
Ude
Skælskør Stadion

Dianalund IF
Juni 2021

Dianalund IF
5. jun
Kl. 15.30
Hjemme
Dianalund Stadion

Team AS Fodbold

B. 73, Slagelse
12. jun
Kl. 11.00
Ude
Stadion Vest

Dianalund IF

Spillerliste

ingen img
Anders Larsen
ingen img
Andreas Godtfredsen
ingen img
Casper Godtfredsen
ingen img
Emil Rødhøj Jakobsen
ingen img
Emil Aabank
profil
Jakob Johansen
ingen img
Jesper Werk
ingen img
Joakim Bjerregaard Jensen
ingen img
Jonas Mather
ingen img
Kasper Koch
ingen img
Lasse Rebien
profil
Lasse Saltoft Pedersen
ingen img
Lukas Larsen
ingen img
Mads Andersen
profil
Mads Olsen
ingen img
Mads Søndergaard
ingen img
Magnus Brodthagen
ingen img
magnus drost christophersen
ingen img
Magnus Larsen
ingen img
Mark Nielsen
ingen img
Martin Kristic
profil
Martin Marshall Jensen
profil
Martin Pedersen
ingen img
Martin Sander Christensen
ingen img
Mathias Nielsen
ingen img
Matias Pedersen
ingen img
Mikkel Christophersen
ingen img
Morten Christophersen
ingen img
Nicklas Søndergaard
ingen img
Niklas Pedersen
ingen img
Sebastian Hass
ingen img
Senan Alekaidi
ingen img
Stefan Svanhof
ingen img
Viktor Larsen
ingen img
Zaid Alwashash

Holdets stab

Cheftræner
profil
Benjamin Lassur

Holdets aktiviteterSenior (herrer)

August 2020
16.
søndag

14:00 - 15:30

Kamp
Sorø Freja - Dianalund IF
22.
lørdag

15:30 - 17:00

Kamp
Dianalund IF - Lynge-Broby IF
23.
søndag

12:00 - 13:30

Kamp
Tårnborg IF - Dianalund IF
26.
onsdag

18:30 - 20:00

Kamp
Dianalund IF - Kværkeby IF
29.
lørdag

13:00 - 14:30

Kamp
Dianalund IF - Køge BK (2)
29.
lørdag

13:00 - 14:30

Kamp
Slagelse IK - Dianalund IF
September 2020
5.
lørdag

15:30 - 17:00

Kamp
Dianalund IF - Eggeslevmagle FK
5.
lørdag

16:00 - 17:30

Kamp
Vemmelev Boldklub - Dianalund IF
12.
lørdag

12:00 - 13:30

Kamp
VB - Dianalund IF
12.
lørdag

13:00 - 14:30

Kamp
Dianalund IF - Jersie United (2)
19.
lørdag

13:00 - 14:30

Kamp
Ejby IF Fodbold - Dianalund IF
19.
lørdag

15:30 - 17:00

Kamp
Dianalund IF - FS Hashøj
26.
lørdag

13:00 - 14:30

Kamp
Dianalund IF - Sorø Freja
26.
lørdag

15:30 - 17:00

Kamp
Dianalund IF - FC Storebælt
Oktober 2020
3.
lørdag

13:30 - 15:00

Kamp
Høng GF - Dianalund IF
3.
lørdag

13:30 - 15:00

Kamp
Boeslunde BK - Dianalund IF
10.
lørdag

13:00 - 14:30

Kamp
Dianalund IF - Jystrup IF
10.
lørdag

15:30 - 17:00

Kamp
Dianalund IF - Skælskør BI
17.
lørdag

13:00 - 14:30

Kamp
Dianalund IF - Ruds Vedby IF
17.
lørdag

16:00 - 17:30

Kamp
Team AS Fodbold - Dianalund IF
24.
lørdag

13:00 - 14:30

Kamp
Dianalund IF - B. 73, Slagelse
24.
lørdag

14:30 - 16:00

Kamp
Borup IF - Dianalund IF
April 2021
9.
fredag

18:30 - 20:00

Kamp
Kværkeby IF - Dianalund IF
10.
lørdag

15:30 - 17:00

Kamp
Dianalund IF - Sorø Freja
16.
fredag

19:00 - 20:30

Kamp
Dianalund IF - Tårnborg IF
17.
lørdag

15:30 - 17:00

Kamp
Lynge-Broby IF - Dianalund IF
21.
onsdag

18:30 - 20:00

Kamp
Køge BK (2) - Dianalund IF
21.
onsdag

18:30 - 20:00

Kamp
Dianalund IF - Slagelse IK
23.
fredag

19:00 - 20:30

Kamp
Dianalund IF - Vemmelev Boldklub
24.
lørdag

15:30 - 17:00

Kamp
Eggeslevmagle FK - Dianalund IF
Maj 2021
1.
lørdag

15:30 - 17:00

Kamp
Dianalund IF - VB
2.
søndag

11:00 - 12:30

Kamp
Jersie United (2) - Dianalund IF
7.
fredag

19:00 - 20:30

Kamp
Dianalund IF - Ejby IF Fodbold
8.
lørdag

13:00 - 14:30

Kamp
FS Hashøj - Dianalund IF
15.
lørdag

12:00 - 13:30

Kamp
FC Storebælt - Dianalund IF
15.
lørdag

14:30 - 16:00

Kamp
Sorø Freja - Dianalund IF
21.
fredag

19:00 - 20:30

Kamp
Dianalund IF - Høng GF
22.
lørdag

15:30 - 17:00

Kamp
Dianalund IF - Boeslunde BK
29.
lørdag

13:00 - 14:30

Kamp
Skælskør BI - Dianalund IF
30.
søndag

13:00 - 14:30

Kamp
Jystrup IF - Dianalund IF
Juni 2021
5.
lørdag

15:30 - 17:00

Kamp
Ruds Vedby IF - Dianalund IF
5.
lørdag

15:30 - 17:00

Kamp
Dianalund IF - Team AS Fodbold
12.
lørdag

11:00 - 12:30

Kamp
Dianalund IF - Borup IF
12.
lørdag

11:00 - 12:30

Kamp
B. 73, Slagelse - Dianalund IF
Vi bruger 1. og 3. parts cookies til statistikformål og for at give dig den bedste online oplevelse. Ved at bruge denne side accepterer du vores cookiepolitik.